قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی بهار
 استفاده از وب سایت فروشگاه اینترنتی لپ تاپ بهار و ثبت سفارش در این سایت ، به معنی توافق کامل شما با شرایط و قوانین ذیل تلقی می گردد:

 

ثبت سفارش

 

-کاربران در هنگام سفارش کالا، ملزم می باشند که اطلاعات صحیح و کامل خود را در پایگاه فروشگاه اینترنتی لپ بهار درج نمایند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات وارد شده توسط کاربر مانع از تکمیل صحیح و به موقع سفارش خواهد شد.

-لپ تاپ بهار برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

-کالا یا کالاهای انتخابی، به همان آدرسی که مشتری در حین سفارش سفارش ثبت نموده است ارسال خواهد شد؛ و تغییر آدرس پس از تحویل مرسوله به اداره پست به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

-سفارشات ثبت شده در وب سایت فروشگاه بنا به انتخاب مشتری به وسیله پست (سفارشی/ پیشتاز) و در صورت تمایل به ارسال سفارش از طریق باربری و یا تیپاکس,درخواست خود را بعد از سفارش می توانید به صورت تلفنی اعلام کنید.

 

تحویل کالا

 

مدت زمان تحویل کالا با توجه به شیوه ارسال (انتخابی توسط خود مشتری) و شهر مقصد ، بین 2 تا 3 روز کاری از زمان ارسال آن به دفتر پست,دفتر تیپاکس و یا باربری می باشد.برای اطلاع بیشتر از روش های ارسال کالا کلیک کنید.

 

شرایط بازگرداندن کالا

 

-ارائه ی خدمات بی عیب و نقص و رضایت مندی مشتری از اهداف همیشگی لپ تاپ بهار بوده است.تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

-به منظور اطمینان خریداران از خرید و تضمین اصالت محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی لپ تاپ بهار،یک سری خدمات تعویض و گارانتی در نظر گرفته شده است که در جزییات هر کالا ذکر شده است. چنانچه در این بازه زمانی هرگونه اشکال و یا نقص فنی در کالا توسط خریدار مشاهده گردد,از طریق پشتیبانی لپ تاپ بهار این مشکل قابل پیگیری است.برای اطلاع از جزییات بیشتر بازگرداندن کالا کلیک کنید.

 

محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید