شرایط و رویه بازگرداندن کالا
-رضایت مندی مشتریان در الویت اول لپ تاپ بهار می باشد.از این رو ما در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

-به منظور اطمینان خریداران از خرید و تضمین اصالت و سلامت کالاهای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی لپ تاپ بهار،تمام کالاهای ارائه شده در این مجموعه مشمول گارانتی و تعویض هستند.مدت زمان گارانتی هر کالا در بخش جزییات آن نوشته شده است,چنانچه در این بازه زمانی هرگونه اشکال و یا نقص فنی در کالا توسط خریدار مشاهده گردد،جهت مرجوع کالا با پشتیبانی سایت می توانید در ارتباط باشید.جهت خواندن جزییات گارانتی و شرایط برگشت کالا کلیک کنید.

-کاربر عزیز توجه داشته باشید که فروشگاه اینترنتی لپ تاپ بهار اطلاعات دقیق و تصاویر مختلف هر یک از کالاها را در صفحه مربوط به آن کالا قرار داده است. لطفا قبل از خرید مشخصات کامل کالای مورد نظر را با دقت مطالعه کرده و از سازگاری آن کالا و خرید خود اطمینان حاصل کنید؛چرا که بازگرداندن کالا تنها جهت تعویض کالای معیوب با کالای سالم صورت می گیرد.لذا در صورت هر گونه سوالی در ارتباط با کالا و سفارش خود با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

 

- از ارسال کالا بدون هماهنگی با واحد پشتیبانی لپ تاپ بهار خودداری نمایید.قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

 

-برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد.

 

-برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه کالا اصلی ارسال شود.

 

-اگر ایراد فنی، وجود مغایرت یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش لپ تاپ بهار برسد، هزینه‌های ارسال به عهده لپ تاپ بهار است.

 

-کارشناسات خدمات پس از فروش لپ تاپ بهار ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان لپ تاپ بهار تایید شود،کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند.

 

-در صورتی که موجودی کالای مرجوعی به اتمام رسیده باشد,وجه پرداختی به حساب مشتری واریز خواهد شد و لپ تاپ بهار هیچ مسئولیتی در این مورد ندارد.

 

-در صورتی که کالا بدون هیچ دلیل فنی عودت داده شود,مسئولیت انصرف از خرید با لپ تاپ بهار نمی باشد!لذا قبل از خرید کاملا مطمئن شده و سپس خرید خود را انجام دهید.

محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید