بر اساس قیمت
بر اساس سازنده
 • ایسوس (Asus Laptop Battery )
بر اساس رنگ
حالت نمایش Grid View List View
مرتب سازی براساس تعداد نمایش

کیبورد لپ تاپ ایسوس

  کیبورد لپ تاپ ایسوس


  تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس

  یکی از اشکالاتی که ممکن است کاربران لپ تاپ با آن مواجه بشوند، خرابی کلیدهای  کیبورد لپ تاپ ایسوس است. خوشبختانه خرابی های پیش امده در کیبورد لپ تاپ، در صورتی که مرتبط با بخش نرم افزاری باشد به راحتی قابل حل است،و مشکل سخت افزاری نیز به راحتی قابل تعمیر است, ضمن آنکه تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس نیز چندان هزینه‌بر نیست و می‌توان آن را در دسته تعمیرات مقرون‌بصرفه جای داد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر راجب مشکلات نرم افزاری کیبورد لپ تاپ کلیک کنید.

  دلایل احتمالی کار نکردن کیبورد لپ تاپ ایسوس

  1-اتصالات را بررسی کنید 
  2-درایور کیبورد لپ تاپ ایسوس را حذف و بروز رسانی کنید
  یکی دیگر از علل کار نکردن کیبورد لپ تاپ ایسوس، عدم بروز رسانی درایور صفحه کلید است.
   جهت بررسی این مورد از مشکلات کیبورد لپ تاپ ایسوس، می بایست به بخش Device manager بروید. دسترسی به Device manager کار سختی نیست. این گزینه را می توان از طریق جستجوگر ویندوز یا Run پیدا کرد. اما از آنجا که در این بخش نیاز به تایپ دستی برخی کلیدواژه هاست نیاز است که این کار به صورت دستی انجام شود. بنابراین ابتدا به سراغ منوی استارت بروید و روی کنترل پنل کلیک کنید. در کنترل پنل بر روی System and Security – Device manager و در نهایت System کلیک کنید. در Device manager درایور های سخت افزاری لپ تاپ ایسوس را پیدا کنید. سپس روی Keyboard کلیک کرده تا به قسمت صفحه کلید بروید و در صورت وجود مثلث زرد رنگ با علامت تعجب باید به وب سایت سازنده لپ تاپ رفته تا آخرین درایور را دانلود و نصب کنید. 

  مشکل در مادربرد کیبورد لپ تاپ ایسوس

  در صورتی که کیبورد لپ تاپ شما کلا در فضای ویندوز و برنامه‌ی ست‌ آپ بایوس کار نکند، احتمالا این مورد از مشکلات کیبورد لپ تاپ ایسوس به دلیل وجود اشکال سخت افزاری باشد. چنین اشکالی ممکن است به دلیل شل شدن کابل انتقال دیتای صفحه کلید  به مادر بورد اتفاق بیفتد (که معمولاً به ندرت پیش می آید). در حالت معمول این ایراد میتواند ناشی از بروز اشکال سخت افزاری روی مادر بورد لپ تاپ باشد. در این حالت لازم نیست کی‌بورد تعویض شود بلکه باید مادر بورد لپ تاپ ایسوس تعمیر شود.

  لیست مقایسه

  لیست مقایسه
  محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید