آداپتور مودم

حالت نمایش Grid View List View
مرتب سازی براساس تعداد نمایش
  لیست بالا شامل جدید ترین و بهترین قیمت فروش اینترنتی آداپتور مودم است.در بخش فنی آداپتورهای مودم توضیحات لازم به همراه مشخصات فنی درج شده است.موجودی ها به همراه قیمت کاملا بروز بوده و در صورت سازگاری می توانید خرید خود را انجام بدهید.در صورت هر گونه ابهام در خرید آداپتور مودم متخصصان ما در بخش فنی آماده ی پاسخگویی به سوالات شما هستند.

  قبل از خرید آداپتور مودم توجه کنید

  سوکت آداپتور مودم باید با پورت وردی دستگاه مودم شما سازگار باشد.در صورت ناسازگاری قطع و وصل شدن یا اختلال در دستگاه مودم شما را در پی خواهد داشت.سوکت آداپتورهای این مجموعه کاملا استاندارد بوده و به همه مودم ها متصل میگردد اما بهتر است قبل از خرید سوکت آداپتور مودم سابق خود را با سوکت موجود در تصویر مقایسه کنید.
  خرید آداپتور مودم
  توجه داشته باشید که برای  استفاده از آداپتور مودم ,ولتاژ آداپتور دقیقا باید برابر ولتاژ مودم باشد ولی اگر جریان امپر مودم شما پایین تر باشد,استفاده از ادابتور بلامانع است.

  گارانتی آداپتور مودم

  آنچه تضمین کننده ی کیفیت یک کالا است گارانتی و سیاست های بازگشت آن می باشد.ما با اطمینان و باور به کیفیت اجناس خود ضمن در نظر گرفتن گارانتی یک هفته مهلت تست برای این آداپتور,این تضمین را به شما می دهیم که در صورت هر گونه ایرادی در عملکرد آداپتورهای مودم,ما آن را در سریعترین زمان ممکن با یک نمونه ی سالم جایگزین خواهیم کرد.

  لیست مقایسه

  لیست مقایسه
  محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید