شارژر لپ تاپ ایسوس

حالت نمایش Grid View List View
مرتب سازی براساس تعداد نمایش

  خرید شارژر لپ تاپ ایسوس

  شارژرهای لپ تاپ ایسوس در این مجموعه ضمن داشتن کیفیت عالی  و بدنه ی مقاوم دارای 10 گارانتی بی قید و شرط هستند.
  قبل از خرید از سازگاری شارژر لپ تاپ ایسوس با مدل دستگاه خود اطمینان حاصل کنید.در صورتی که در پیدا کردن شارژر لپ تاپ ایسوس سازگار با دستگاه خود دچار مشکل شده اید,مشکلات و پرسش های احتمالی را  می توانید به صورت تلفنی یا پشتیبانی آنلاین با کارشناسان ما در میان بگذارید.

  چند نکته که در هنگام خرید شارژر لپ تاپ ایسوس باید به آن توجه کنید

  بیایید با این واقعیت روبرو بشوید که 90 درصد از شارژرهای موجود در بازار جدا از شرکت های تولید کننده ی مادر هستند!اما این نمی تواند یک خبر بد باشد!چرا که تکنولوژی شارژر لپ تاپ آنقدر پیچیده نیست که تولید کنندگان از پس آن بر نیایند!از این رو شارژرهای غیر اصل اما با کیفیت در بازار به وفور یافت می شود

  1-مطابقت آمپر شارژر با لپ تاپ 

  اگر آمپر شارژر لپ تاپ بالاتر باشد اتفاق خاصی نمیافتند و آسیبی به لپ تاپ نخواهد رسید. نهایتا باطری لپ تاپ سریع تر شارژ میشود. اما اگر آمپر شارژر از لپ تاپ کمتر باشد موجب آسیب رسیدن به باطری خواهد شد

  2-مطابقت سوکت شارژر با پورت وردی دستگاه  

  مطابقت سوکت شارژر با پورت ورودی لپ تاپ از اهمت ویزه ای برخودار است.توجه کنید که اگر فیش شارژر داخل پورت ورودی لپ تاپ به درستی چفت نشود,احتمال ایجاد اتصال کوتاه و داغ شدن و آسیب دیدن به لپ تاپ وجود دارد.

  3-خرید از مراکز معتبر تشخیص کیفیت

  برخی از اجناس از جمله قطعات لپ تاپ کاری تخصصی است که از روی ظاهر نمی توان به آن پی برد,بنابراین برخلاف اینکه برخی فروشندگان,رنگ و یا وزن را معیار کیفیت قرار میدهند باید بگوییم که آنچه کیفیت یک شارژر لپ تاپ را تعیین می کند خرید از مراکز معتبر و دارای سیاست های بازگشت مناسب است. تمام این اطلاعات به صورت واضح و خوانا بر قسمت پشت شارژر لپ تاپ شما وجود دارد.

  لیست مقایسه

  لیست مقایسه
  محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید