بر اساس قیمت
حالت نمایش Grid View List View
مرتب سازی براساس تعداد نمایش

صفحه نمایش

  صفحه نمایش لپ تاپ

  صفحه نمایش بخش مهمی از لپ تاپ بوده و کاربر تنها درصورتی که تصویر مطلوب از آن دریافت کند می تواند کارهای مورد نظر را با سیستم انجام دهد. از این رو وجود علائم خرابی روی نمایشگر، او را با محدودیت مواجه کرده و قادر نخواهد بود به طرز مناسبی از دستگاه استفاده کند.
  تمام صفحه نمایش های لپ تاپ موجود در این مجموعه ضمن برخورداری از کیفیت ساخت بالا دارای یک هفته گارانتی مهلت تست برای اطمینان شما از سلامت فیزیکی وفنی هستند.در صورت هر گونه ایرادی در عملکرد صفحه نمایش ما در سریع ترین زمان ممکن آن را با یک نمونه ی سالم جایگزین خواهیم کرد.
   

  علائم خرابی صفحه نمایش لپ تاپ 
  1-لپ تاپ شروع به کار می کند، اما صفحه نمایش مشکی است.در صورت تکان دادن صفحه نمایش ، روشن می شود و کار می کند.
  2-لپ تاپ شروع به کار کرده است اما صفحه به شدت تاریک است. با این وجود به مقدارکمی تغییر رنگ و تصاویر کم نور را می توان مشاهده کرد.
  3-بلافاصله بعد از روشن شدن لپ تاپ صفحه نمایش به رنگ صورتی تیره یا قرمز می باشد که بعد از چند ثانیه تیره می شود.
  4-صفحه نمایش لپ تاپ چند بار چشمک می زند اما بعد از آن تیره می شود. اگر لپ تاپ را تکان دهید یا چند ضربه آرام به کناره ی آن بزنید، دوباره شروع به چشمک زدن می کند.
  5-صفحه نمایش سفید یا سیاه است و مانیتور خارجی کار می کند.
  6-خطوط راه راه عمودی یا افقی بر روی صفحه وجود دارد، که اگر شما صفحه را تکان دهید و یا به آرامی به کناره های آن ضربه بزنید، تغییر می کند.

   تعویض صفحه نمایش لپ تاپ در شیراز


  در صورتی که ساکن شیراز هستید و قصد تعویض صفحه نمایش لپ تاپ خود را دارید,متخصصین ما در بخش تعمیرات, تعویض را به صورت کاملا رایگان برای شما انجام خواهند داد.  

  راهنمای خرید صفحه نمایش لپ تاپ


  یک مدل صفحه نمایش ممکن است با چندین مدل لپ تاپ سازگار باشد.یکی از راه های بررسی این سازگاری استفاده از پارت نامبر درج شده در پشت صفحه نمایش لپ تاپتان است.پارت نامبر یک کد اختصاصی مربوط به لپ تاپتان می باشد,که به شما اطلاعات دقیقی از مدل صفحه نمایشتان می گوید.با سرچ پارت نامبر در گوگل می توانید به مشخصات صفحه نمایش سازگار با لپ تاپتان دسترسی داشته باشید.

  لیست مقایسه

  لیست مقایسه
  محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید