فاکتورهای خرید یک فن لپ تاپ

چهار شنبه 6 فروردین 1399 ( 3/25/2020 ) 790 بازدید کننده گروه آموزشی


همانطور که در بخش های قبل گفتیم گرما ممکن است سیستم شما را تا لبه ی پرتگاه ببرد! در واقع طراحی سیستم به صورتی استکه قطعاتش به شکل فشرده کنار هم قرار گرفته و به این دلیل، خیلی زود دمای آن افزایش پیدا می کند. در این شرایط است که فن لپ تاپ وارد عمل می شود و با کاهش  دادن دمای لپ تاپ، از آسیب دیدن قطعاتی مثل مادربرد، cpu و … جلوگیری می کند.خوب تا اینجا حتما تونستین به اهمیت فن سی پی یو در لپ تاپ پی ببرید.

قطعا این دغدغه و نگرانی بالا رفتن دمای سیستم, سر و صدای فن لپ تاپ, تعمیر, تعویض ...و از همه مهمتر اینکه چه فنی را بخرم در شما وجود دارد!خوب ما اینجا هستیم تا به تمام سوالات شما جواب بدهیم.

 

اگر میخای از شر سر و صدای فن لپ تاپ خلاص بشی حتما این مطلب رو بخون:

کاهش سر و صدای فن لپ تاپ

چه فنی مناسب لپ تاپ من است؟

فن های خنک کننده لپ تاپ در انواع مدل ها و اندازه های مختلف در بازار وجود دارد. انتخاب یک فن خنک کننده مناسب برای لپ تاپ به گردش هوای بهتر کمک زیادی خواهد کرد و لپ تاپ شما را خنک نگاه خواهد داشت و بر عکس اگر یک فن نامناسب را خریداری کرده باشید عملا با دست خود تیشه به ریشه لپ تاپ خود زده اید !

**در وهله ی اول باید بدانید که یک فن می تواند با چندین مدل از لپ تاپ سازگار باشد!پس قبل از هر چیزی باید ببینید آیا مدل سیستم شما در لیست مدل های سازگار با فن مورد نظر است یا خیر؟

فاکتورهای یک فن مناسب

قدرت خنک سازی
فن لپ تاپ از تک فن تا پنج فن در بازار موجود می باشد که بستگی به نیاز کاربر و میزان استفاده آنها از لپ تاپ دارد زیرا cpu ها و کارت های گرافیک امروزی گرمای زیادی در لپ تاپ ایجاد می کند به همین دلیل استفاده از فن لپ تاپ مناسب با سیستم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

خرید انواع فن لپ تاپ 

سکوت
یکی از موارد مهم در خریدن فن لپ تاپ سر و صدای فن است. فنی را انتخاب کنید که از حداقل سر و صدا برخوردار باشد تا باعث آزار و اذیت خود و دیگران نشود.

طراحی، اندازه و قابلیت حمل
هرچند طراحی در فن های لپ تاپ گزینه ای سلیقه ای است ولی باید در خرید به آن دقت کرد زیرا طراحی نادرست و غیر اصولی از شدت خنک کنندگی آن می کاهد. همچنین فن لپ تاپ باید تا حد امکان کوچک ، سبک و تاشو باشد که کاربر برای حمل و نقل با مشکل مواجه نشود.


قیمت
تعداد فن ، جنس ، شکل ظاهری و اندازه از مواردی است که تعیین کننده قیمت فن لپ تاپ است.

سخن آخر

علاوه بر تمام موارد گفته شده واقعیت این است که تشخیص کیفیت موقع خرید قطعات لپ تاپ کار آسانی نیست و با چشم و یا تعریف فروشنده خیلی نمی توان به این مساله اطمینان پیدا کرد. چیزی که مهم است این است که شما خرید خود را از مراکر معبتر و دارای سیاست های بازگشت مناسب انجام دهید. قابل ذکر است که تمامی قطعات موجود در این مجموعه ضمن برخورداری از تست قبل از ارسال دارای گارانتی و سیاست های بازگشت مناسب و بدون قید و شرط هستند.

 پیشنهاد ما به شما برای کاهش سر و صدای فن لپ تاپ:

آموزش خلاص شدن از سر و صدای فن لپ تاپ

سایر مقالات 


فاکتورهای خرید یک فن لپ تاپقطعات لپ تاپ,گارانتی و پخش در لپ تاپ بهار3/25/2020همانطور که در بخش های قبل گفتیم گرما ممکن است سیستم شما را تا لبه ی پرتگاه ببرد! در واقع طراحی سیستم... همانطور که در بخش های قبل گفتیم گرما ممکن است سیستم شما را تا لبه ی پرتگاه ببرد! در واقع طراحی سیستم به صورتی استکه قطعاتش به شکل فشرده کنار هم قرار گرفته و به این دلیل، خیلی زود دمای آن افزایش پیدا می کند. در این شرایط است که فن لپ تاپ وارد عمل می شود و با کاهش  دادن دمای لپ تاپ، از آسیب دیدن قطعاتی مثل مادربرد، cpu و … جلوگیری می کند.خوب تا اینجا حتما تونستین به اهمیت فن سی پی یو در لپ تاپ پی ببرید.قطعا این دغدغه و نگرانی بالا رفتن دمای سیستم, سر و صدای فن لپ تاپ, تعمیر, تعویض ...و از همه مهمتر اینکه چه فنی را بخرم در شما وجود دارد!خوب ما اینجا هستیم تا به تمام سوالات شما جواب بدهیم. اگر میخای از شر سر و صدای فن لپ تاپ خلاص بشی حتما این مطلب رو بخون:کاهش سر و صدای فن لپ تاپچه فنی مناسب لپ تاپ من است؟فن های خنک کننده لپ تاپ در انواع مدل ها و اندازه های مختلف در بازار وجود دارد. انتخاب یک فن خنک کننده مناسب برای لپ تاپ به گردش هوای بهتر کمک زیادی خواهد کرد و لپ تاپ شما را خنک نگاه خواهد داشت و بر عکس اگر یک فن نامناسب را خریداری کرده باشید عملا با دست خود تیشه به ریشه لپ تاپ خود زده اید !**در وهله ی اول باید بدانید که یک فن می تواند با چندین مدل از لپ تاپ سازگار باشد!پس قبل از هر چیزی باید ببینید آیا مدل سیستم شما در لیست مدل های سازگار با فن مورد نظر است یا خیر؟فاکتورهای یک فن مناسبقدرت خنک سازیفن لپ تاپ از تک فن تا پنج فن در بازار موجود می باشد که بستگی به نیاز کاربر و میزان استفاده آنها از لپ تاپ دارد زیرا cpu ها و کارت های گرافیک امروزی گرمای زیادی در لپ تاپ ایجاد می کند به همین دلیل استفاده از فن لپ تاپ مناسب با سیستم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.  خرید انواع فن لپ تاپ سکوتیکی از موارد مهم در خریدن فن لپ تاپ سر و صدای فن است. فنی را انتخاب کنید که از حداقل سر و صدا برخوردار باشد تا باعث آزار و اذیت خود و دیگران نشود.طراحی، اندازه و قابلیت حملهرچند طراحی در فن های لپ تاپ گزینه ای سلیقه ای است ولی باید در خرید به آن دقت کرد زیرا طراحی نادرست و غیر اصولی از شدت خنک کنندگی آن می کاهد. همچنین فن لپ تاپ باید تا حد امکان کوچک ، سبک و تاشو باشد که کاربر برای حمل و نقل با مشکل مواجه نشود.قیمتتعداد فن ، جنس ، شکل ظاهری و اندازه از مواردی است که تعیین کننده قیمت فن لپ تاپ است.سخن آخرعلاوه بر تمام موارد گفته شده واقعیت این است که تشخیص کیفیت موقع خرید قطعات لپ تاپ کار آسانی نیست و با چشم و یا تعریف فروشنده خیلی نمی توان به این مساله اطمینان پیدا کرد. چیزی که مهم است این است که شما خرید خود را از مراکر معبتر و دارای سیاست های بازگشت مناسب انجام دهید. قابل ذکر است که تمامی قطعات موجود در این مجموعه ضمن برخورداری از تست قبل از ارسال دارای گارانتی و سیاست های بازگشت مناسب و بدون قید و شرط هستند.  پیشنهاد ما به شما برای کاهش سر و صدای فن لپ تاپ:آموزش خلاص شدن از سر و صدای فن لپ تاپسایر مقالات چگونه فن لپ تاپ خود را بدون باز کردن تمیز کنیم.آیا زمان تعویض باتری لپ تاپ رسیده است؟عمر باتری لپ تاپ من چقدر است؟کاهش سر و صدای فن لپ تاپ 5.0
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید