در صورت تمایل به دریافت پنل همکاری لطفا نام کاربری (شماره موبایل) و مشخصات خود را از طریق واتساپ به شماره 09028309135 ارسال نمایید x

فروشگاه لپ تاپ بهار

چگونه کیبورد لپ تاپ را به PS4 وصل کنیم؟

چگونه کیبورد لپ تاپ را به PS4 وصل کنیم؟

چگونه کیبورد لپ تاپ را به PS4 وصل کنیم؟ یا به‌طور کلی وصل کردن لپ تاپ به PS4 شاید کمی عجیب برسد! اما در دنیای دیجیتال همه چیز امکان‌پذیر است. حتی باید بگوییم در بعضی بازی‌ها جای خالی موس و کیبورد به‌شدت حس می‌شود! چه‌بسا لذت بازی را دوچندان نیز می‌کنند. پس اگر دلتان می‌خواهد تنوعی به نحوه بازی کردنتان بدهید، همچنین کنجکاو هستید بدانید چگونه کیبورد لپ تاپ را به PS4 وصل کنیم؟ ادامه مطلب را از دست ندهید.

چگونه کی بورد لپ تاپ را به ps4 وصل کنیم؟

به طور کلی وصل کردن کیبورد لپ تاپ، یا همان لپ تاپ به کنسول بازی یک روش کاربردی برای گیمرها محسوب می‌شود. از طرفی وصل کردن لپ تاپ به ps4 اگرچه به‌آسانی اتصال به تلویزیون نیست؛ اما از آن کارهایی‌ست که نشد هم ندارد.

اگر از دوستداران بازی با کنسول‌ها باشید می‌دانید کهبازی‌هایی به سبک شوتر و استراتژی، با لپ تاپ عملکرد بهتری دارند.

علاوه‌بر این اتصال کنسول به لپ تاپ در مقایسه با کامپیوتر، بازی کردن شما را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند. و می‌توانید در هر زمان و هر جایی بازی مورد علاقه خود را انجام دهید. در زیر  دو روش وصل کردن کیبورد لپ تاپ به PS4 را برای شما آوردیم.

نحوه وصل کردن لپ تاپ به ps4 با کابل HDMI

کابل HDMI یک پورت بسیار کاربردی است. و روش استفاده از آن نیز بسیار راحت است. و به‌طور کلی رابط بسیار کاربردی در اتصال سیستم‌ها به دستگاه‌های دیگر است.  ازین کابل برای اتصال کنسول بازی، به  تلویزیون نیز استفاده می‌شود. یکی از مزایای استفاده ازین کابل تغییر نکردن وضوح و شفافیت آن در مقایسه با تلویزیون است. به بیانی دیگر رزولوشن و صدا آن با تلویزیون هیچ تفاوتی ندارد.

در صورتی که لپ تاپ شما کابل را قبول نکرد. شما می‌توانید از کپچر کارت برای اتصال کابل به دستگاهتان استفاده کنید.

نکته مهمی که قبل از وصل کردن کابل HDMI به دستگاهتان باید در نظر بگیرید. این است که لپ تاپ باید از سخت افزار قوی برخوردار باشد. همچنین کپچر کارت باید از نوع مرغوب و با کیفیت باشد. پس از بررسی این عوامل، با خیال راحت کابل و ps4 را به هم متصل کنید. در انتها نیز با تنظیماتی که روی صفحه نمایش نمایان می‌شود. از اتصال دستگاه مطمئن شوید.

نحوه اتصال لپ تاپ به PS4 با vga

برای اینکه پلی استیشن ۴ خود را به لپ تاپ وصل کنید. علاوه بر کابل hdmi از کابل vga نیز می‌توانید بهره ببرید. البته لپ تاپ دل این کابل را پشتیبانی نمی‌کند. که با استفاده از یک رابط می‌توان این مشکل را حل کرد.

روش کار با کابل vga همانند اچ.دی.ام.آی است. قسمت ورودی کابل را به لپ تاپ وصل کنید و بخش دیگر را به ps4 تا لوگوی پلی استیشن روی صفحه نمایان شود. این ورودی نسبت به hdmi از کیفیت کمتری برخوردار است. با این وجود می‌تواند روشی جایگزین برای شما باشد.

در آخر

اگر از جمله افرادی هستید که دوست دارید در نحوه بازی کردن خود تنوع ایجاد کنید. پس حتما مقاله چگونه کیبورد لپ تاپ را به PS4 وصل کنیم؟ توانسته یکی از دغدغه‌های شما را برطرف کند. و لذتی متفاوت را به شما ارائه دهد.